- Aktuální vysílání můžetet sledovat také prostřednictvím IPTV na optické síti Dragon Internet. -
1.Boleslavská
1.Boleslavská

První Boleslavská s.r.o.

První boleslavská je nezávislá soukromá agenturní a produkční společnost, jejíž pracovníci mají patnáctiletou praxi v oboru zvaném marketing.

První boleslavská je také provozovatelem regionálního televizního vysílání „První boleslavské“, televizního vysílání šířeného na optické síti, která umožňuje přenos kódovaného televizního signálu profesionálním systémem, který je zárukou vysoké digitální kvality obrazu a zvuku. Vysílání První boleslavské je také šířeno prostřednictvím internetu na www.prvniboleslavska.cz.

První boleslavská nabízí kompletní servis v oblasti marketingu a reklamy. Připravujeme, navrhujeme a vytváříme reklamní kampaně, webové stránky, tiskoviny, propagační materiály, firemní videa atd.

  • Při návrhu reklamy určujeme především cílovou skupinu, kterou má kampaň oslovit.
  • Pak stanovujeme její účel – má reklama jen prodávat zboží nebo službu, má zákazníky přesvědčovat nebo se zákazníkům potřebujete jen připomínat, a nebo své zákazníky chcete o něčem informovat? Právě s tím vám pomůžeme hned na začátku.
  • Následně je třeba zvolit způsob reklamy podle toho, které zákazníky potřebujete oslovit - vybrat proto můžete různé tiskoviny, venkovní reklamu, rozhlasový nebo TV spot, POS materiály či jiný kreativní koncept. My vám rádi poradíme!

Tvoříme úspěšné a funkční reklamní kampaně, které vycházejí ze znalostí reklamní strategie, kreativního konceptu, vhodně zvolených nosičů, médií a kanálů.

Reklamní kampaně navrhuje tým kreativců, který vymyslí a zpracuje kampaně s jasnou nosnou myšlenkou tak, aby cílová skupina obsah sdělení lehce pochopila a ztotožnila se s ním. Tým stratégů a mediálních plánovačů vám připraví strategický mediaplán s ideálním poměrem investice, vhodnosti médií, ceny a vhodným načasováním celé kampaně. Každou reklamní kampaň monitorujeme a pravidelně předáváme výstupy formou reportů.

 
 
Provozovatel: První boleslavská s.r.o., Českobratrské nám. 1321, 293 01 Ml. Boleslav  |  kontakt:info@prvniboleslavska.cz