1.Boleslavská

Sport

<<   předchozí  |  11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |   další   >>

Basketbal žen: Slovanka Mladá Boleslav – BK IMOS Brno

Nejvyšší soutěž žen pokračovala utkáním s IMOSEM Brno. Brněnské hráčky již v první čtvrtině nenechaly nic náhodě a vypracovaly si devatenáctibodový náskok. Z Mladé Boleslavi si odvážejí výhru 73:94.

přehraj

Futsal: FC Malibu Mladá Boleslav - SK Indoss Plzeň

Futsalisté Malibu Mladá Boleslav zažili první porážku ve 2. lize. V domácím utkání sedmého kola podlehli Indossu Plzeň 1:4.

přehraj

Vánoční cena Mladé Boleslavi v karate se blíží

Příznivce karate čeká tradiční Vánoční cena Mladé Boleslavi. Pořádající oddíl karate TJ Auto Škoda připravuje již 21. ročník dlouhodobě nejlépe hodnoceného turnaje mládeže v České republice.

přehraj

Hokej: BK Mladá Boleslav - HC Škoda Plzeň

Před reprezentační přestávkou se hrálo další kolo Tipsport Extraligy. Mladoboleslavští Bruslaři znovu doma nebodovali, s Plzní prohráli 1:2. Reportáž z utkání 18. kola extraligy uvádíme jako Webová TV BK Mladá Boleslav. Oficiální sestřihy z Tipsport extraligy: www.isport.blesk.cz

přehraj

Volejbal žen: VK Karbo Benátky - TJ Bohemians Praha

Volejbalistkám Benátek nad Jizerou se v 7. kole druhé ligy žen podařil úspěšný kousek - nováček soutěže na domácí palubovce porazil doposud první celek tabulky, tým Bohemians Praha.

přehraj

Provozovatel: První boleslavská s.r.o., Českobratrské nám. 1321, 293 01 Ml. Boleslav  |  kontakt:info@prvniboleslavska.cz