<<   předchozí  |  97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 |   další   >>

První květnový den byl v Mladé Boleslavi sportovní. Bruslení a cyklojízda Mladou Boleslaví, kterou provázel doprovodný program u Bondy centra se vydařil.

Ve městě proběhl powerlifting

Mladá Boleslav byla 30. dubna dějištěm MČR v powerliftingu. Powerlifting je silový trojboj, který vznikl v 50. letech minulého století v USA a v současné době je provozován po celém světě. Od roku 1984 byl powerlifting zařazen i do seznamu paralympijských sportů.

přehraj

Fotbalisté nezvládli ani Hradec

Fotbalisté Mladé Boleslavi v Gambrinus lize potřetí za sebou prohráli. Ve 26. kole podlehli před domácími fanoušky Hradci Králové 1:2. Jediný gól Boleslavi dal útočník Chramosta.

přehraj

Fotbalové Boleslavi se vzdalují pohárové příčky

Dlouho to vypadalo, že si fotbalisté FK Mladá Boleslav přijeli k Bohemians 1905 pro tři body. Vedli totiž hned od čtvrté minuty gólem Mendyho. Druhý poločas se ale mladoboleslavským nepodařil a z Prahy vezou prohru 1:3.