1.Boleslavská

Sport

<<   předchozí  |  6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |   další   >>

Hokej: BK Mladá Boleslav - HC Kometa Brno

Hokejisté Mladé Boleslavi znovu doma nevyhráli. Tentokrát podlehli Kometě Brno 3:4 po prodloužení. Reportáž z utkání 37. kola extraligy uvádíme jako Webová TV BK Mladá Boleslav. Oficiální sestřihy z Tipsport extraligy: www.isport.blesk.cz

přehraj

Florbalisté byli s novým názvem v poháru úspěšní

K obhajobě Poháru České pojišťovny zbývá jediný krok - Mladá Boleslav v semifinále vyřadila pražský Chodov, zvítězila 5:3 a úspěšně zahájila éru pod novým názvem Technology Florbal MB.

přehraj

Mladá Boleslav bude hostit florbalový Pohár mistrů

Mladá Boleslav bude na podzim po čtyřech letech dějištěm florbalového Poháru mistrů. Na turnaji, který se bude konat na zimním stadionu, se představí nejlepší mužské i ženské florbalové týmy světa.

přehraj

Minikáristé pořádali 2. ročník Novoroční minikárové jízdy

Neobvyklý minikárový závod zažil areál Motorlandu v Bělé pod Bezdězem. Přestože minikárová sezóna má právě zimní přestávku, sešla se zde necelá čtyřicítka jezdců, aby v neoficiálním exhibičním závodu přivítali nový rok.

přehraj

Hokej: BK Mladá Boleslav - HC Slavia Praha

Hokejisté Mladé Boleslavi v souboji celků ze dna tabulky porazili Slavii Praha 7:1. Reportáž z utkání 35. kola extraligy uvádíme jako Webová TV BK Mladá Boleslav. Oficiální sestřihy z Tipsport extraligy: www.isport.blesk.cz

přehraj

Provozovatel: První boleslavská s.r.o., Českobratrské nám. 1321, 293 01 Ml. Boleslav  |  kontakt:info@prvniboleslavska.cz