1.Boleslavská

Sport

<<   předchozí  |  1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |   další   >>

Futsalisté Malibu se zabydleli ve druhé lize

Futsalový klub Malibu Mladá Boleslav má za sebou první rok ve druhé lize futsalu. Nováček soutěže obsadil konečné čtvrté místo v tabulce a premiérová sezóna tak pro mladoboleslavské futsalisty byla více než úspěšná.

přehraj

Regionální házenkářské derby vyhrála Mladá Boleslav

V rámci 18. kola druhé ligy házené na sebe v regionálním derby narazili házenkáři HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav a TJ Sokol Bělá pod Bezdězem. Úspěšnější byli reprezentanti Mladé Boleslavi, kteří vyhráli 38:19.

přehraj

Florbalisté vedou 2:0, série se stěhuje do Brna

Technology Florbal Mladá Boleslav pojede do Brna s vedením 2:0 v semifinálové sérii. Boleslavský tým byl o víkendu v Městské sportovní hale stoprocentní, k sobotní výhře 5:4 v prodloužení přidal v neděli vítězství 3:2.

přehraj

Mladoboleslavští Bruslaři ukončili úspěšnou sezonu

Rozlučkový „sranda mač“ byl tečkou za velmi úspěšnou sezonou hokejistů BK Mladá Boleslav. Zástupci z řad fanoušků sestavili svůj tým a postavili se výběru A týmu. Utkání se hrálo 3x10 minut a padlo v něm celkem 24 branek.

přehraj

Hokej: BK Mladá Boleslav - HC Oceláři Třinec

Ve čtvrtém utkání čtvrtfinále play off extraligy prohráli mladoboleslavští hokejisté s Třincem těsně 1:2. Série se stěhuje do Třince. Reportáž z utkání  uvádíme jako Webová TV BK Mladá Boleslav. Oficiální sestřihy z Tipsport extraligy: www.isport.blesk.cz

přehraj

Provozovatel: První boleslavská s.r.o., Českobratrské nám. 1321, 293 01 Ml. Boleslav  |  kontakt:info@prvniboleslavska.cz